Single post: Resistance 2
-
Senior Member
Ieri am terminat R2 si vreau sa spun ca am fost destul de sceptic in privinta acestuia dar tre sa recunosc ca m-am inselat.Nu am jucat R1 si nu vroiam sa-l joc nici pe asta (nu ma prea omor dupa Sf-uri) dar imi pare bine ca am facut-o si nu pot sa spun decat, ca intr-adevar jocul este superb.Daca va uitati bine la APA din joc veti vedea cat de natural este facuta si cat de bine se misca micile valuri creeate de o anumita miscare...ce sa mai...mi-a placut mult de tot. Bafta tuturor