eu am terminat resistance 2 dar online nu mi-a placut deloc si am jucat resistance1 online foarte mult , mi s-a parut mai tare resistance fall of man![]()
eu am terminat resistance 2 dar online nu mi-a placut deloc si am jucat resistance1 online foarte mult , mi s-a parut mai tare resistance fall of man![]()