vad ca inca sunt foarte multi colegi forumisti care cumpara Level de foarte mult timp. Tin minte ca acu un an sau doi cei de la Level parca au facut o "afacere" cu cei de la NC Soft in care dadeau Guild Wars + celelalte expansion-uri la doar 15-25 de lei fiecare (nu mai tin minte pretul exact). Era super tare pentru ca erau niste carcase mult mai mari care ofereau si niste manuale super tari in care erau niste povestioare, istoria lumii si muuulte altele. Pe carcasa de la primul GW scria destul de mare: "Peste 1 milion de jucatori in lumea intreaga" (daca va improspateaza asta memoria).

Intrebarea mea e: mai pot cumpara acele jocuri cu expansion-uri de undeva? sau erau pur si simplu niste jocuri oferite pt o luna anume din acel an? Daca mai pot cumpara atunci va rog sa imi dati si un link cu acele produse. Multumesc anticipat

P.s. daca vreau sa cumpar numarul acela de luna trecuta care oferea Stalker, banuiesc ca mai sunt sanse sa il gasesc in unele chioscuri de reviste din Cluj (ca aici in oraselul meu ma indoiesc ca o sa gasesc numarul de luna asta...s-au dus vremurile in care toate chioscurile de reviste aveau zeci de exemplare de Level, Extreme PC, Pc games etc )

L.e. Am gasit aici http://forum.level.ro/announcement.php?a=3 o lista cu toate jocurile full oferite pana in Martie 2011 (din nu stiu ce cauza Guild Wars cu celelalte expansion-uri nu e pe lista). Au avut unele jocuri f bune . Au inceput in forta in 2002 cu Seven Kingdom, Heroes II, Robo Rumble etc. Vad ca ultimele numere aveau chestii chiar interesante. Maybe i should keep a eye open once in a while.