User: psypc2
Anunt: http://www.consolegames.ro/forum/f90...-portal-2-ps3/
Calificativ: neserios
Delatii: am contactat userul pe PM raspunzand anuntului lui de a vinde jocul cu 70 Lei, cu rugamintea da a-mi lasa datele bancare pentru a putea vira banii in cont (09-09-2011 09:04 PM). Am primit reply cum ca imi multumeste pentru interes si ca saptamana viitoare cand virez banii imi trimite jocul (09-09-2011 09:04 PM). A doua zi (10-09-2011 07:51 PM) primesc inca un PM cu informatia ca ii pare rau, dar "un alt user" i-a facut o oferta mai buna si ca daca ma mai intereseaza jocul, sa ii ofer 80 Lei. I-am raspuns ca este neserios si ca in aceste conditii sa i-l dea lui X-ulescu, urmand sa primesca feedback de a mine pentru neseriozitate. Motivatia lui a fost orice produs pe care il vinde e rezervoat doar in momentul in care are banii in cont sau este trimis deja cu plata in ramburs.

Consider ca userul si-a incalcat intelegerea acuta cu mine (eu oferindu-i exact cat a cerut, in conditiile dictate de el iar el acceptand oferta), alegand un presupus prfit de 10 Lei, de la o oferta ulterioara, inainte cuvantului dat.
Intregul dialog il pot prezenta, avandu-l pe PM.

Cer dreptul da a acorda userului un feedback negativ pentru neseriozitate si nerespectarrea intelegerii.