Quote Originally Posted by I-Ray View Post
parerea mea e ca how i met your mother si big bang theory sunt extrem de naspa, nu stiu de ce se uita toata lumea la ele
La partea cu How I Met Your Mother sunt de acord. Razi odata la 5-6 episoade. Big Bang e mai amuzant, dar nu se ridica la nivelul lui Seinfeld, Married with Children sau chiar Malcolm in the Middle.