damn, acum ati bagat reducerea de membri la BF3...
a trebuit sa refac comanda, ca banuiesc ca degeaba aveam precomanda cu 190 ron daca nu o refaceam cu codul de pe prima pagina sa fie la 160.

good job pentru reducere, dar trebuie neaparat sa faceti ceva cu istoricul comenzilor si noul site pentru ca eu habar nu mai am ce precomenzi am si la ce jocuri...
spre exemplu la heroes6 am precomanda de prin februarie-martie... la multe am precomenzi pentru anul viitor.
eu le-am pierdut sirul, e greu de cautat pe mail dupa ele si este destul de frustrant sa primesti telefon ca ai jocul in 2-3 zile si trebuie sa scoti bani... bani pe care nu i-ai planificat, si nu sunt nici 2-3 ron.