Razvan, de Forza 4 ai mai auzit ceva ? Nu de alta, dar mai e putin pana la data lansarii si ar fi bine sa stim exact ce vom primi.
Razvan, de Forza 4 ai mai auzit ceva ? Nu de alta, dar mai e putin pana la data lansarii si ar fi bine sa stim exact ce vom primi.