Max Payne 3 la precomanda ....6 luni avans la 260 ron .. mi se pare ca e cam mult , mai ales ca ati mai adus la precomanda jocuri rockstar la pret excelent. Veti incerca pe parcurs sa obtineti un pret mai bun sau asta o sa ramana pana la lansare ?
Max Payne 3 la precomanda ....6 luni avans la 260 ron .. mi se pare ca e cam mult , mai ales ca ati mai adus la precomanda jocuri rockstar la pret excelent. Veti incerca pe parcurs sa obtineti un pret mai bun sau asta o sa ramana pana la lansare ?