Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
Razvan, de Forza 4 ai mai auzit ceva ? Nu de alta, dar mai e putin pana la data lansarii si ar fi bine sa stim exact ce vom primi.
S-a confirmat ca va fi pe cutia exterioara si in manual in limbile de la Gears 3 (adica nu vor fi in engleza). Cartea respectiva editata de Top Gear - nu s-a confirmat inca in ce limba va fi.

---------- Post added 03-10-2011 at 02:44 PM ----------

Quote Originally Posted by stefipsy View Post
Max Payne 3 la precomanda ....6 luni avans la 260 ron .. mi se pare ca e cam mult , mai ales ca ati mai adus la precomanda jocuri rockstar la pret excelent. Veti incerca pe parcurs sa obtineti un pret mai bun sau asta o sa ramana pana la lansare ?
Nu cred ca va varia pretul la acest produs.

---------- Post added 03-10-2011 at 02:44 PM ----------

Quote Originally Posted by maweryck View Post
Cred ca o sa fie cel mai mega super tare site daca nu de pe planeta din Romania sigur . De cel putin 1 an citesc aici ca se lucreaza la site-ul cel nou .
Se lucreaza mai mult la baza de date si alte functionalitati si legaturi cu depozitul nostru decat la webdesign efectiv. Stiu ca dureaza mult, trebuie sa fie facute in paralel cu activitatea curenta ca sa nu fie afectata aceasta.