am dat si eu comanda la diablo 3, daca e cumva sa aduceti si editia de colectie o sa pot atuncea sa imi modific comanda? sa o aleg pe aceea?
am dat si eu comanda la diablo 3, daca e cumva sa aduceti si editia de colectie o sa pot atuncea sa imi modific comanda? sa o aleg pe aceea?