Khan: Sorry, dar in primul rand nu aveam cum sa stiu cate PM-uri are fiecare... in al doilea rand daca trimiteam un PM la toti, in cazul tau nu ar fi intrat, deci era useles... in al treilea rand oricum am fi procedat noi pentru tine nu ar fi fost OK, asa ca mai bine hai sa o lasam asa.

Pisboy: VIP sunt cei care doresc reclama (bannere, sticky), eventual care doresc sa colaboreze (cum este Gameshop) cu noi. La VIP nu am pus preturi pt. ca nu putem sti ce doreste fiecare, pe ce perioada, daca se vrea contract sau nu, etc...

Referitor la expirarea contului Premium, nu cred ca iti va face resize la avatar, doar ca nu te va lasa sa-ti pui un altul la fel de mare. Acelasi lucru e valabil si pt. Custom Title. Dupa cum vezi, inca aveti acele Custom Titles, dar nu le puteti schimba (doar Premium).

La expirare, cu mesajele se intampla ca si acum. Daca ai sub 100, nu e nici-o problema. Daca ai peste, va trebui sa mai stergi din ele sau sa prelungesti premium. Nu-ti vor dispare din cont si nu ti le vom sterge, so don't worry!

Sorry guys, nu-i putem multumi pe toti. Eu si-asa m-am dat de toti peretii pentru chestia cu Premium... Sa fiu sincer nici nu stiam cum va functiona si daca va functiona (am facut eu ceva teste, dar la scara mare orice se poate intampla). Doar ca in ultima vreme m-au asaltat o groaza de consolisti cu "Cand dati drumul la Premium?". Culmea e ca acum nu-i vad ca fiind Premium, dar... c'est la vie!

Daca intampinati probleme legate de conturile Premium please let me know...

---------- Post added 15-10-2011 at 03:32 PM ----------

P.S. Pentru cei care nu stiu, toate PM-urile pot fi downloadate (de aici, din partea de jos: http://www.consolegames.ro/forum/private.php) in 3 formate diferite: XML, CSV si TXT. Le puteti salva indiferent ce tip de membership aveti... indiferent ca sunt 10 sau 1000. Noi nu stergem nimic! Decat la cererea voastra, desigur...