Quote Originally Posted by gehaste View Post
Cred ca va crea un handicap in anumite jocuri pentru cei cu controller si nu este normal asa ceva la o CONSOLA.
Daca au de gand sa transforme consola in asa ceva atunci sa dea si tastatura si mouse cand cumperi consola.
Nu inteleg ideea. Exista deja Frag FX. Exista Max Shooter. Care e problema daca mai exista inca un "device" similar ?

Quote Originally Posted by gehaste View Post
Consola=controller.PC=Mouse+taste.PUNCT.
Asta e o prostie, o idee preconceputa si gresita. Tot aud chestia asta : PC = tastatura + mouse + monitor, Consola = controller wireless + TV mare.

Uite, eu folosesc monitor si la console si la PC pentru ca-mi place sa stau aproape de "actiune" si nici n-am spatiu pt un TV mare. La console folosesc si controller, dar si Frag FX la anumite jocuri (joc Killzone 2 si 3 mult mai bine cu Frag FX). La PC folosesc tastatura si mouse, dar si controller wired de XBOX 360 la anumite jocuri. Care e problema in asta ?

E ca si cum ai spune ca unii care au mousi scumpi si precisi au un avantaj fata de cei care nu-si permit asa ceva...

Quote Originally Posted by Bogdan View Post
O mișcare care se vedea de departe, SONY urmărește profitul maxim �n dauna altor aspecte, trist... dar uman!
Daca nu te superi poti sa detaliezi ? Care asspectele alea ? Ce daune aduce Sony prin introducerea acestui device ?