@RACHyyy - copy-paste din primul mesaj de pe thread:

"Pentru cei care nu detin cont PayPal (va recomand sa va faceti, e cel mai eficient sistem de plata online si nu va trebuie decat un card de credit viabil - acceptat international), am gasit o solutie de compromis:
  • depuneti la orice banca (recomandat Raiffeisen pt. ca merge totul mai rapid) echivalentul in RON in contul: RO77 RZBR 0000 0600 1160 1080 (beneficiar Cristina Kelemen - crisstine pe forum - ea se ocupa de partea "financiara"). Nu uitati sa specificati la ghiseu motivul: Premium Membership!
  • dati-mi un PM sau folositi aria de contact in care dati-mi va rog username-ul pt. care se achita, perioada pt. care se doreste Premium Membership (1 luna, 3 luni, 6 luni, 12 luni), numele persoanei care a achitat si la ce banca s-a depus suma respectiva
  • in cel mai scurt timp (de la intrarea banutilor in cont) ma voi ocupa personal sa fac trecerea la contul de Premium"

Cu alte cuvinte - te duci la primul Raiffeisen si depui 86 RON si ti-ai asigurat Premiumul pe 1 an dupa ce-i confirmi si lui Monky detaliile platii!

Spor,

Lucian