Cartea se poate cumpara, on-line, de aici (merci stefan pt. link).

La rece, din ce-am vazut in poze, e destul de bine structurata (poate chiar foarte bine). De abia astept sa-mi ajunga sa le-o dau anumitor persoane (din fericire nu din familie, ca ei ma inteleg - doar ei mi-au cumaprat prima consola, pe cand aveam 4 ani) sa vada cum sta treaba.