Single post: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #914 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by batmantiby View Post
    are careva idee de unde pot sa pun si eu mana pe un inel ca cel a lui Drake ? Sunt fan Uncharted de cand a aparut primul, le-am jucat pe toate...am observat ca sunt pareri impartite pentru partea a 3-a a trilogiei...mie mi s-a parut cu mult superioara lui Among Thieves dar m-a deranjat faptul ca am intalnit SUTE DE GLITCHURI!!!! Cand eram pe vasul acela, apa nu mai exista...era doar o unda rosie care se misca, inamicii nu mai apareau, doar arme zburatoare, in timpul urmaririlor se bloca caracterul urmarit si eu am ajuns pe acoperisuri de unde strada era un strat roz...si alte glitchuri enervante...nu stiu de ce mi-au aparut dar sper sa se scoata un patch in curand...

    revenind...stie cineva de unde pot face rost de un inel Sic Parvis Magna ?
    Depinde care preferi:
    1. daca iti place cel din U3, adica mai "rotunjit", atunci ia-l pe asta: Explorers Ring - U3 Version by robo3687 on Shapeways
    2. daca vrei unul ca in primele doua jocuri, atunci exista alternativa asta: Explorers Ring by robo3687 on Shapeways
    Si un thread pe RPF(replica props forum) dupa care poti afla mai multe detalii: the RPF
    In poza atasata mai jos vei vedea o comparatie intre cateva dintre tipurile de materiale din care poti alege pentru inel.

    l.e. ca tot mi-am adus aminte de RPF: UNCHARTED: Among Thieves - Drake's Journal
    Attached Images Attached Images u3updated.jpg