Nu se mai poate asa.... Cu siguranta acesta este ultimul joc Fifa pe care il cumpar. Am trecut peste foarte multe buguri, am trecut peste faptul ca manchester city este foarte avantajata (au ajuns si arbitrii sa ma deposedeze cand joc impotriva lor...pur si simplu vin arbitri catre mn si imi iau mingea... nu ma duc eu spre ei!), am trecut peste faptul ca in 80% din out-urile din poarta cand joc cu man utd rooney e calare peste javier hernandez (nu stiam ca-s gay...), am trecut peste meciurile in care portarii scot tot si iau gol dintr-un singur sut spre poarta mea, dar peste ultimele intamplari nu pot trece: Acum o luna imi aveam intr-un h2h season aveam numai infrangeri si egaluri si fac primul egal din acel sezon, mi se pune ca infrangere.... zic ce naiba este asta? Dar era vb doar de un punct asa ca am trecut peste relativ usor.... Dar astazi cand aveam nevoie disperat de puncte in alt sezon de h2h si scot prima victorie dupa f mult timp impotriva lui city (si aceea cu mult chin, avand in vedere ca din 25 de suturi pe poarta am dat doar un gol) vad ca mi se pune iar ca infrangere!
Nu stiu daca ati patit si voi, n am mai urmarit de f mult timp acest thread, dar chestiile de genul ma deranjeaza foarte tare! In loc sa ma relaxez jucand Fifa, stau si-mi fac o gramada de nervi din cauza celor de la EA