Single post: Resistance 2
-
Senior Member

Originally Posted by
ramusg
Salut tuturor. Se mai joaca R2 ca vreau sa intru in clan. PSN ID: KEPZY. Merci. Poate ma anunta cineva cand ne "intalnim".
iti trimit diseara invite, dar mai bine vino in clan la kz2. e mai trendy