Single post: Resistance 2

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Resistance 2

    Intrucat se apropie... cu pasi repezi... am zis sa deschid un thread dedicat lui Resistance 2. Ce spuneti ? Eu unul am mari sperante de la el... mai ales din ce am vazut in ultimele trailere. Mai mult, m-a socat cat de bine arata versiunea PSP. Anyway, astept impresiile si parerile voastre.

    P.S. Si pun si ultimele screenshoturi Resistance 2 related.
    Attached Images Attached Images resistance_2_1.jpg resistance_2_2.jpg resistance_2_3.jpg resistance_2_4.jpg resistance_2_5.jpg resistance_2_6.jpg