Quote Originally Posted by cryyo View Post
Ceva nu-i in regula aici.
Nu e prea corect sa punem consolele sa se lupte cu PC-urile la capitolul asta.
Altfel The Witcher II rupe tot.
Cred ca nu ai inteles... dar toate categoriile sunt legate de "CONSOLE Games Awards" si nu au treaba cu PC-ul. Singurele exceptii sunt cele legate de portabile si de arcade-uri (unde au fost din acest an introduse si tabletele si smartphone-urile).
Quote Originally Posted by cryyo View Post
Asta cu "Best Graphics" ar trebui sa fie o nominalizare aparte. Ma rog, zic si eu, egal..
Sa vedeti voi jocuri pe tablete ca BIG TOP, Bladeslinger, Glowball si nu in ultimul rand ShadowGun.
Sorry, dar nu vrem sa facem 30 de sectiuni doar pentru grafica (asta o fac cei care se joaca pe PC de obicei). Ar fi aiurea sa facem "Best Graphics PS3", "Best Graphics Xbox 360", "Best Graphics Wii", "Best Graphics PSP", "Best Graphics 3DS", "Best Graphics smartphones", "Best Graphics tablets" and so on... Ar fi prea mare stress-ul cand stim foarte bine ca la sectiunile aferente pentru "Best Game pentru consola X" este luata in calcul si grafica.

P.S. ShadowGun este si el in lista. Bladeslinger din pacate nu l-a testat nimeni din echipa... prin urmare nu l-a propus. Noi propunem doar jocurile care chiar le consideram the best, dar pe care le-am jucat/terminat. Daca doresti, posteaza in sectiunile respective ca doresti sa fie nominalizat... se ia in calcul si se rezolva