Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
Senior Member

Originally Posted by
steauacroitoru
merci merci

edit:nu mi plac manusile,sunt esentiale

sunt portar
Congrats pt PS3!
Offtopic:
Bravo mane, si eu am jucat ca portar o perioada (scurta) la un club, desi am doar 1,77.
Acum apar doar cu prietenii pe iarba artificiala cu o pereche de Fingersave, sunt geniale desi transpir ca dracu vara in ele.Dar grip-ul e superb.
Din pacate acum 1 luna am facut o entorsa la degetul mare (sut prea puternic de la distanta mica) si nici acum nu sunt refacut complet.