Quote Originally Posted by sensamur View Post
Salut Don! Ai zis sa revin dupa 5 cu problema.Deci un prieten a luat un psp 1004 din targ si are cateva probleme:nu merg jocurile pe el se blockeaza la imaginea cu PSP, antena de wifi nu cred ca este buna si nici la pc nu se conecteaza(sa fie problema doar la placa de baza?) si umd driverul e stricat dar pe asta nu vrea sal repare.Momentan psp e facut numai cipuri pt ca la dezasamblat ca sa ii schimbe carcasa care cea veche era facuta varza.Deci crezi ca poti sai faci cv sa mearga jocurile p...tate si antena wifi pt multiplayer sau macar softul original sa mearga?
O sa incercam cu modarea. Restul nu am cum sa il ajut



Quote Originally Posted by buletin View Post
ok, mersi don .. imi poti lasa un nr de tel , sa te sun si eu pe luni ca sa mi-l modezi, daca nu te incurc si nu esti prea ocupat ? mersi .
Aidate de contact la semnatura mea.



Quote Originally Posted by Ervin View Post
Care dintre modări este cea mai bună? Aş dori să �mi modez Xbox360-ul �n următoarele zile şi nu prea ştiu care e cea mai bună variantă.
RGH cea mai buna modare. Suna-ma pentru detalii


Quote Originally Posted by dreamer View Post
Salutare, donely. Cat m-ar costa si pe mine o schimbare de pasta termica la un PS3 Phat?
Nu fac asa ceva.




LT+ 3.0 pentru Lite-On Slim (0225/0272/0401 et 1071) in test final


[2012-01-15 04:09AM UTC] #c4e <c4eva> LT 3.0 for 0272/0225/0401/1071 slim liteons and a new JF to be released within 24 hours!