^ Adevarul e ca inca ma distrez jucand BF3.
Cu toate hibele lui, si in ciuda faptului ca il joc in 576p, tot ma tine cu orele in fata televizorului.
In schimb nu prea am mai vazut multa lume on-line, cel putin nu cum era la inceput, cand erau cate 10-15 mai tot timpul.

Conteaza mult si peste ce echipa dai, acum 2 zile jucam rush si astia din echipa nu cred ca stiau niciunul ca poti dezamorsa obiectivele.
Cand atacam noi, unul campa in fata obiectivului, nu stiu ce avea de gand, dar numai de armat nu.
Sau meciuri de conquest in care nu sunt in stare nici un steag sa tina.
In fine, poti schimba serverul, poti schimba echipa, si pana la urma dai peste unii competenti. Ca altfel prea iti faci nervi cand vezi ca esti singurul care joaca obiectivele.
Daca m-as incapatana sa joc cu noobi din astia nu cred ca as rezista mai mult de o ora.
Meciurile stranse sunt oricum mai distractive decat alea in care ii bagi in baza si-i campezi acolo.

Ce ma poate insa determina si pe mine sa las cd-ul cu BF3 sa stranga praf e noul patch care se anunta saptamana asta.
Ma rog, el vine pe PC, pana ajunge pe PS3 va fi mult si bine, ca noi oricum suntem cu un patch in urma.
Alan Kertz ala pare dobitoc de-a binelea.
Vrea sa schimbe de tot cum functioneaza atasamentele. De exemplu fore-grip cica va spori hip-fire accuracy si scade aimed accuracy. Pai cum dracu vine asta, ca n-are nici un sens.