Pff e o prostie asta deci lichidul de baza e GLicerina Vegetala si propilen glic... nush cum ..

Glicerina vegetala se cumpara de la farmacie, se regaseste in paine, alimente, dulciuri, iaurturi etc.
Propilen gl.. se regaseste in cosmetice si in iaurturi, paine ..

Nicotina se regaseste in tigara (nu este toxica sau cancerigena)



Sunt unii gagii care fac $$ vanzand produse facute pe vapor cu etichete pe produse ca ar fi originale si lichide facute cu antigel.



TOt ce gasesti pe net anti-tigara-electronica este platit de la cei cu tigarile analoage, deoarece unpachet de tigari costa 1.5 lei in fabrica si ajunge sal cumperi un pret de 10 ori mai mare. Statul si multe companii au de pierdut, companiile anti-fumat, medicina, cam toata lumea are de pierdut de cand au aparut electronicele astea.


Cumpara un lichide Dekang si dul la un laborator si o sa vezi, ca eu asta am facut cu lichidele ca pentru firma m-au pus sa verific lichidele si nu este absolut nimic toxic, cancerigen.


Periculos a fi daca ai ingera in jur de 150 ml de lichid cu nicotina super high (36mg) deoarece cantitatea de lichid ar fi echivalentul a 2.000 tigari (nicotina)


si este logic.








Deci nu credeti ce gasiti pe net, daca vreti calitate cumaprati Dekang, eu unul vand dekang si pot asigura ca sunt originale, acte pe ele, etc. .. Multi fac colne, ieftin, multi bani ....



Uitati aici produse de calitate , certificate, originale, garantie.

http://www.consolegames.ro/forum/f45...it-toata-tara/