Quote Originally Posted by lucian43 View Post
Nu am reusit sa il fac si tare imi doresc ! e singurul trophy ramas din BF3

ideea e' ca nici nu am headset, cred ca nu am sa reusesc sa il fac niciodata fara mic.
Am gasit intr-un magazin extern "Sony PS3 Bluetooth Headset v2.0" la 35 euro, in Romania nu am reusit sa dau de versiunea 2 asa ca am refuzat sa cumpar v1. Vazusem la emag versiunea 1 la acelasi pret sau chiar putin mai scump.

Sony PS3 Bluetooth Headset 2.0
Sony PS3 Bluetooth Headset 2.0 Now Available | iTech News Net - Gadget News and Reviews

Nu sunt unul din jucatorii care sa stea la taclale si la glume pe jocuri, in general intru sa imi bat capul, rar pentru fun, ma concentrez sa fac puncte (nu sunt fragar si nici camper, din contra, imi place sa fac rush si sa flanchez, pentru puncte = sa inaintez in rank) si dau pe toti ceilalti pe mute (gen lonewolf), oricum nu inteleg nimic din ce zic, nu sunt in Romania, deci majoritatea cu care joc sunt Francezi,Germani,Spanioli...
Desi consider inutil acest dispozitiv cred ca am sa cumpar versiunea 2.0 cu 35 euro sau impurumut de la un prieten headsetul de la telefonul mobil doar pentru a debloca acel trophy Bullseye.
Poti alege si o solutie si mai ieftina, eu am un headset motorola si merge perfect.