Salutare. Ma bucur ca s-a lamurit totul, chiar nu a fost intentia de a "scapa"pentru suma de 30 lei. Ideea e ca am uitat pana mi-a amintit Razorel acum aprox o luna ca am sa ii dau banii astia. I-am promis atunci ca rezolv dar m-au cam cuprins treburile. Clasa a XIa e una incarcata. Pregatiri speciale la info pt. olimpiada, pregatiri pentru examenul de Cambridge, s-au adunat si pur si simplu am omis. Ma bucur ca am rezolvat. Adevarul e ca am primit de la foarte multi useri bani pe pokerstars acum o perioada sub promisiunea ca le voi trimite anumite jocuri sau le voi returna banii. Daca cumva am uitat de cineva va rog frumos sa imi amintiti pentru ca e posibil sa fi uitat.
@RaverX: Nu intentionam deloc asta. Nu stiu de ce ti s-a parut tie "dubios". RE2 CE e inca in posesia mea, iti trimit poze facute in ce mod vrei tu cu el daca vrei ca sa nu crezi ca am intentionat sa dau vreo teapa sau ceva. Daca mi-ai fi pus banii pe pokerstars ti-as fi trimis jocul exact in perioada in care am fi stabilit reciproc.
@got_game: Asa e, ai dreptate, am uitat si eu de GTA IV. Daca doresti da-mi un PM si rezolvam, nu este problema.

Va multumesc tuturor pentru intelegere. Sper ca ma credeti ca nu am fost rau intentionat ci am uitat pur si simplu. Am facut multe tranzactii pe acest forum, am avut jocuri trimise in avans, dupa care eu am pus banii pe card fara probleme. Nu e genul meu si nici nu va fi vreodata.
Va multumesc inca odata!