Si eu am incercat de mai multe ori sa ma uit la Big Bang dar nu-i pt. mine. Din Mash tin minte doar putin ce mai vedeam la tv de mult asa ca o sa ma uit la el cat de curand.
Numai mie mi s-o parut exagerat de scarbos si tampit ultimul episod din 2 1/2 men?
Si on topic: Recomand New Girl. Mi se pare foarte amuzant.


Reply With Quote