aaa nasol tare stiu cum e crede ma am avut rotula fisurata si am stat pe banca...oricum cand incepi nu forta..las o mai moale ca e mai bine EDIT: eu apar cu astea:http://www.authenticsoccer.com/adida...ing-Glove.aspx sunt foarte bune tot la fel transpir dar sunt excelente