Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Eu n-am putut sa ma uit la sezonul asta din Spartacus. Am incercat primele doua episoade, dar mi s-a parut mult prea ciudat. Din punctul meu de vedere seria nu poate continua cu noul actor, primele doua sezoane insa au fost foarte bune.
Asa am zis si eu dar a devenit pe parcurs din ce in ce mai bun.Minusul dupa parerea mea,e actorul care-l interpreteaza pe Spartacus.Referitor la ordine,intr-adevar gods of the arena e prequel dar nu incepeti cu el...spoiler ft mare la inceput si sfarsit,gods of the arena nu are nicio leg cu Spartacus,acest prequel a fost scos in speranta ca actorul care il interpreta pe Spartacus se va vindeca de cancer...din pacate nu a fost asa.In concluzie ordinea ar fi exact ordinea aparitiei:blood and sand,gods of the arena