Ce mi-am mai cumparat in ultimul timp..nu prea am mai avut timp sa descarc pozeleMetal gear solid :X doar 15 ron...editia japoneza cu o gramada de extra
Ce mi-am mai cumparat in ultimul timp..nu prea am mai avut timp sa descarc pozeleMetal gear solid :X doar 15 ron...editia japoneza cu o gramada de extra