Quote Originally Posted by RaverX View Post
Aha, sigur. Poti sa-mi spui pe cine am injurat? Intr-un post mi-am spus opinia, atat. Si ai sters tot postul, puteai sterge doar partea aia in care am "atacat" postul respectiv....

Oricum nu ma astept sa tina si postul asta mult, probabil ca am scris degeaba, dar nu conteaza.
RaverX, nu stiu cu cine te certi... deoarece in posturile sterse nu se afla niciunul de-al tau. Au fost 3 posturi in care se rosteau niste cuvinte/injurii care nu-si aveau rostul (indiferent daca e vorba de VIP's sau nu - erau intre tudyniuz si Laurentiu). Am preferat sa le sterg decat sa arunc cu infractiuni... pentru ca inteleg ce inseamna cand se incalzeste un pic mai mult situatia. In plus amandoi sunt useri seriosi, de treaba (doar tudyniuz de ceva vreme parca e un picut cam contra - dar e dreptul sau la opinie), si nu meritau infractiune doar pentru ceva asa minor.

No offense, dar tu deja postezi ca un troll, te certi cu mine (de fapt singur) si dai verdicte fara nicio baza... Puteai sa-ti verifici singur posturile sa vezi ca nu ai nimic sters pe acest thread. Dar asa e cand exista chestia aia tipica, ura romaneasca, no matter what. Cand se pune pata...