Recomand serialul Joey,nu stiu daca a urmarit cineva de aici e geinal,continuare de la Friends doar cu personajul Joey.N-am prea urmarit Friends,am vazut cateva episoade si nu pot face o comparatie intre cele 2.Insa va recomand cu mare incredere sa-l urmariti si pe acesta pentru ca este genial,n-ai cum sa nu razi.Matt LeBlanc e tare de tot.
Joey (TV Series 2004–2006) - IMDb
mv5bmtaxntyzmtqyndbeqtjeqwpwz15bbwu3mdk3mta3mje-._v1._sy317_cr18-0-214-317_.jpg