Quote Originally Posted by ffocus View Post
iti trimit diseara invite, dar mai bine vino in clan la kz2. e mai trendy
Quote Originally Posted by ramusg View Post
Merci ffocus. Stiu si am sa vin si pe KZ2 dar momentan astept jocul de la Alex (webpredator) in max 2 zile sper sa-l am si vin in " comunitate", deocamdata R2.

ei unde sint?! ,hai ca nu am dat in cap la nimeni am scris in fuga nu am mai stat sa vad unde postez si oricum am spus ca sambata poate jucam resistance!!!
faza ii ca doar aicea am posta decind am contul poate si din obisnuinta. imi cer scuze pt off topic.