Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Parerea mea ramane neschimbata. Nu consider ca merita riscul de a-l avea pe Antonescu presedinte. Mie personal mi-ar fi rusine sa ma reprezinte el. Nu cred ca are rost sa mai aduc argumente, daca nici voi nu stiti, atunci puteti sa-l credeti in continuare.

Eu mi-am expus doar parerea personala, nu cred ca e cazul sa mai continui nici eu. Nu am nimic nici cu Donely si nici cu ceilalti care mi-au adus argumente pentru parerile lor. Avem toti dreptul la parerea proprie si avem si dreptul sa ne-o exprimam. Respect parerile si credintele celor care le respecta si pe ale mele.
singura problema e ca parerea ta nu e sustinuta de niciun argument..si ca pentru un motiv(probabil il tii secret doar pentru tine) iti e rusine sa te
reprezinte Antonescu..

deci clar asa gandesc prietenii si familia ta si de aici parerea ta nesustinuta de niciun argument....

fiind pe un forum chestia asta se cheama trolling...

zic si eu ca Uncharted e o mizerie..si voi stiti mai bine argumentele..nu mai are rost sa vi le spun eu..

eu personal nu-ti respect parerea deoarece nu are argumente(nu am nimic personal cu tine)...respectiv nu se poate numi parere ci doar "ordin" sau "implantare"