Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Iti spun sigur ca de la sezonul 3 incolo nu te mai poti opri. Sezoanele 3-4 sunt foarte bune, iar 5-ul a inceput in forta.
Eu sunt tot la sez 2, cu greu am trecut de primul sezon...cam plictisitor, dar daca spui ca merita incerc si restul

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2