^Ai grija stiu pe multi care au facut exact asta au zis ca il vor da mai tarziu cand se vor pregati mai bine, si dupa din cauza a tot felu de probleme aparute pe drum nu au mai fost in stare nici 6 sa scoata (findca nu au mai fost antrenati cu datele, de bine de rau la scoala iti ti creirul in miscare, se mai recapituleaza, esti tot timpul antrenat si cu o parte din date in cap, dar dupa ce ai terminat fara antrenament se uita destul de repede), toti pe care ii stiu ca au procedat asa si-au regretat pana in ziua de azi decizia.

Am uitat sa mentionez prin greu vreau sa spun ca nu te poti angaja pe slujbe mai decente, cum ar fi la o firma imobiliara, pe post de vanzator, casier, la KFC, sau alte firme fasfood mai cu pretentii si conditii de salarializare mai buna, pe post de ajutor de bucatar, sunt multe cursuri pe care nu le poti urma, din pacate asa este legea. Fara liceu tot ce poti face in mare este sa lucrezi ca manipulant, in constructii, gunoier, ospatar cred ca daca nu sa schimbat ceva, in principal din acestea.