Mda, pentru amatorii de Breaking Bad, de-abia la vara vom putea urmari a 2-a jumatate de sezon. Da, ati citit bine, nu va fi alt sezon, ci restul episoadelor din sezonul asta. Care va fi si ultimul btw...
Mda, pentru amatorii de Breaking Bad, de-abia la vara vom putea urmari a 2-a jumatate de sezon. Da, ati citit bine, nu va fi alt sezon, ci restul episoadelor din sezonul asta. Care va fi si ultimul btw...