Quote Originally Posted by Firezu View Post
E o gluma,nu? Asta e avantajul? Daca gresesti partea,o intorci. E o treaba care ia maxim 2 secunde. Nu trebuie sa fim supersonici.
Eu cred ca ar trebui sa primeze compatibilitatea cu celelalte produse ale lor. Mi se pare cea mai fortata schimbare a noului iPhone.
Eu unul prefer sa bajbai prin intuneric 3 secunde in plus decat sa nu pot folosi acelasi cablu pentru toate iDevice-urile decat cu ajutorul nu stiu carei operatiuni aferente. Nu tot ei promoveaza ideea aceasta de "familie Apple" si de similitudinile dintre produsele lor?
Deci mi-e greu sa vad de ce ti se pare o atat de mare reusita o schimbare care elimina partial sau nu mai faciliteaza in aceeasi masura ca inainte un feature de exceptie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nu, nu e o gluma si se vede ca nu ai idee cate iPad-uri si iPhone-uri ajung la service din cauza mufei... Poate eu, tu, avem maini mai sigure... Dar nea Ghiolbanu' forteaza... Pana intra. Chiar daca e invers Well, not anymore. Also, era prea mare... Ocupa prea mult. Si exista convertor pentru cei care vor sa foloseasca vechile cabluri...

Mai grav e cu nano-SIM-ul... Nu e compatibil nici cu micro-SIM-ul macar...