Quote Originally Posted by zinodaur View Post
Nu merge. Eu am luat GTA IV in timpul reducerilor din vara, odata cu GTA Collection, si codul care mi-l da STEAM cica e Redeem code care trebuie bagat pe site-ul celor de la Xbox si apoi voi primi codul care trebuie bagat in GFWL.

Problema e ca mie imi da eroarea asta: There is a problem with the offer associated with this code.
Și eu mi-am cumpărat GTA Collection �n vară, și am avut exact aceeași problemă cu GTA Liberty City Stories. A fost o �ntreagă harababură și a trebuit să scriu pl�ngeri la Steam Support, GFWL și Rockstar ca să mi se spună �ntr-un final că pot și eu folosi jocul pe care l-am cumpărat.

From the Library section, right-click on the game and select Properties from the menu.
Select the Local files tab and click the Verify integrity of game cache... button.
Steam will verify the game's files - this process may take several minutes
Once the process is completed, the Check Window will automatically exit

Asta e ceea ce mi-au zis ei, și cel puțin mie mi-a mers, �ți oferă o altă cheie. �nsă au spus că, cheile (scuzați cacofonia) de acces erau invalide și au fost nevoiți să facă rost de altele, așa că e foarte posibil să fie aceeași problemă și aici. Dacă ceea ce ți-am zis nu funcționează, scrie-le celor de la Steam Support, și, �n cel mai bun caz, �ți vor spune ei ce să faci. �n cel mai rău, vei păți ca mine, adică te vor purta de la unul la altul și �ți vor spune că nu au ce să facă, ca mai apoi, c�nd abandonezi orice speranță, să �ți dea o cheie nouă.

Asta se �nt�mplă c�nd rahatul de GFWL nu este �ncă interzis pe toate continentele.