Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
Revolution promite mult si cred ca o sa vedem cel putin 4 sezoane
Simt miros de ceva "telenovela"-ish, cum a fost ultimul sezon din The Walking Dead. Nu-mi place.