Omule, nu s-a luat nimeni de joc . Este genial jocul, unde fruca lu' Trompi m-am luat de el? Si unde am zis ca e Bioshock 2? Interpretezi gresit. Am spus doar cu ce gust m-a lasat jocul si anume acelasi gust pe care mi l-a lasat si Bioshock. Pune frana, da-ti un rewind si mai citeste de cateva ori tot ce am spus, poate te mai luminezi.
P.S.: (off, dar ca sa te lamuresc) tu chiar nu vrei sa intelegi ca noul Most Wanted nu are nicio legatura cu primul si nici macar nu are "2" in titlu, e ceva complet nou. Si n-am intrebat niciodata ce au in comun MW si Burnout, incep sa cred ca nu stii sa citesti.

In fine, sa revenim la joc. Ceea ce ador la jocul asta (presupun ca e marele plus al sau) e libertatea pe care ti-o da in a-ti alege strategiile. Cred ca o sa-l rejoc de vreo inca 5-6 ori cu mare placere, e genul ala de joc unde descoperi de fiecare data ceva nou. O parte proasta ar fi ca ma asteptam la mai multe puteri, mai mult world free-roam si sa fie ceva mai lung jocul. Dar repet, astea erau chestii la care ma asteptam eu personal, ca nu le are jocul nu-i cine stie ce buba, tot bate la popou ultimele shootere aparute, e o gura de aer proaspat printre atatea.