Am inceput sa ma uit la Breaking Bad. Misto serialul. Am ramas masca cand l-am auzit pe tipul ala din primul episod, Bogdan, patronul sapaltoriei, ca vorbeste romaneste.Ma intreb cum s-au gandit sa puna un roman.
Si n-am putut sa nu remarc faptul ca Pinkman seamana izbitor de tare cu Hiena de la Animal X.
![]()

Reply With Quote