Ft bun sez 2 din homeland, cred ca de la "24" nu am mai fost atat de impresionat. Trebuie sa il urmariti fiindcă nici nu ştiţi ce pierdeţi!
PS a sunat gen dan diaconescu![]()
Ft bun sez 2 din homeland, cred ca de la "24" nu am mai fost atat de impresionat. Trebuie sa il urmariti fiindcă nici nu ştiţi ce pierdeţi!
PS a sunat gen dan diaconescu![]()