Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
Ft bun sez 2 din homeland, cred ca de la "24" nu am mai fost atat de impresionat. Trebuie sa il urmariti fiindcă nici nu ştiţi ce pierdeţi!
PS a sunat gen dan diaconescu
+1
Serialul devine din ce in ce mai interesant, mult suspans si multa actiune. Deja e pe rol de productie si sezonul 3. Sa vedem cum decurg lucrurile. Cu siguranta intra in topul meu de 5.