Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
Nu, doar �ncerc sa ajut cum pot, sa nu ajungă plictisitor ca celălalt forum, de aceea am si ales �ntr-o perioada sa devin news editor, am renuntat din pacate din cauza unor acuzaţii nefondate... Acum am si eu o �ntrebare, tu vrei sa fii c�rcotaşul forumului? Vino cu idei, incearca si tu sa construieşti ceva pe acest forum, la găsit nod in papură esti expert! Poate apare funcţia de "carcocritic", vb cu Monky sa te ajute
Fii mai relaxat un pic, n-am nimic cu tine, ba chiar apreciez ca ai activitate si (cum zici tu) incerci sa ajuti forumul cum poti. Insa vezi ca distanta dintre posturi/thread-uri utile/interesante si post hunting/thread-uri "aiurea" e destul de mica. Eu iti zic asta din afara, pt tine e greu sa-ti apreciezi corecta propria "munca". Deocamandata e ok ce faci, insa nu strica un pic de moderatie, nu zic mai multe, doar da un ochi la thread-urile deschise de tine si o sa vezi ce incerc sa spun.

Si ca sa fiu (un pic macar) on topic, n-ar strica sa condimentam un pic thread-ul cu titluri de jocuri la care am fi dorit un alt final sau la care finalul a fost perfect. Din prima categorie nu-mi vine nimic in minte, insa la capitolul final perfect Killzone 2 e exemplul ideal