Si iata si lista cu castigatorii la fiecare concurs in parte:

1. Inregistreaza-te si castigi !
Cel mai simplu dintre ele, la care participa toti userii ConsoleGames.ro in mod automat. Nu trebuie decat sa fii inregistrat si esti automat in cursa pentru un premiu Ubisoft / Gameshop.ro !

Castigator prin tragere la sorti: Axeaxel.

2. Fly & Win !
Acest concurs se axeaza pe sectiunea Arcade iar jocul participant este Manole. Cel care sambata la ora 24:00 va detine cele mai multe puncte la acest joc va fi desemnat castigatorul unui premiu Ubisoft / Gameshop.ro ! Atentie, scorurile de pana acum la acest joc vor fi resetate.

Castigator: mariuck. Se acorda si mentiune lui Uziwood.

3. Xeno master !
Aici se va acorda un premiu special pe sectiunea Arcade si e legat de jocul meu favorit: Xeno Tactic. Cel ce va reusi sa faca cel mai mare scor (in afara de mine, of course) va castiga un premiu surpriza. Atentie, este foarte greu !

Castigator: Tekken.

4. CG News editor !
La acest concurs va fi premiat cel mai activ news editor. Aici spunem din start ca este un concurs "blat" incat pe Bobby nu cred ca-l mai poate devansa nimeni in atat de scurt timp. Insa, ne pregatim sa-i luam premiul pt. luna viitoare. Si chiar daca este moderator, trebuie sa acordam Cezarului ce este al Cezarului !

Castigator: Bobby.

5. Community News editor !
La acest concurs vor participa in mod automat toti cei care au postat sau vor posta in aceasta perioada News-uri. Conditia este ca acestea sa respecte regulile si sa apara pe prima pagina.

Castigator prin tragere la sorti: GeOKeR.

6. Reviews master !
La acest concurs vor participa in mod automat toti cei care au postat sau vor posta in aceasta perioada Reviews. Conditia este ca acestea sa respecte regulile si sa apara pe prima pagina.

Castigator prin tragere la sorti: Khan.

7. Videos achievement !
La acest concurs vor participa in mod automat toti cei care au postat sau vor posta in aceasta perioada Video news. Conditia este ca acestea sa respecte regulile si sa apara pe prima pagina.

Castigator prin tragere la sorti: paul.

8. Un nou look pentru ConsoleGames.ro
Pentru a participa la acest concurs, trebuie va inscrieti in acest thread.

Castigator pe saptamana aceasta: Max.

Deasemenea, pentru concursul http://www.consolegames.ro/forum/f60...ames-ro-mania/ castigatorul a fost desemnat: Mika.

Felicitari tuturor !
Acum o sa va rog sa-mi scrieti aici in thread ce console detineti (castigatorii) ca sa nu facem ca altii prostia de a va da premii ce nu le puteti folosi. Acestea fiind jocuri de console. Iar pe PM astept adresa voastra, nume si nr. de telefon (asta in caz ca nu puteti veni maine la intalnirea consolistilor, sau nu sunteti din Bucuresti sa ne intalnim sa inmanez premiul personal).

Revin cu lista completa de premii cum primesc si eu de la voi cele cerute. Multumesc si stati pe-aproape, ca ne pregatim de concursuri grele. Intre timp nu uitati de http://www.consolegames.ro/forum/f59...-championship/ la care au inceput inscrierile. Cupele sunt deja gata, va asteapta (impreuna cu alte premii surpriza)