Quote Originally Posted by sekhemet View Post
cu mare placere ronan
si eu iti multumesc mult pentru telecomanda..este impecabila

si eu am reusit azi sa obtin o mare dorinta
"the dark knight - limited edition" dupa ceva timp de suspine
Wow man..foarte frumos...la ce pret l-ai luat?