Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
08-04-2009 14:30 #1870 SP
Member

Originally Posted by
sekhemet
cu mare placere ronan

si eu iti multumesc mult pentru telecomanda..este impecabila
si eu am reusit azi sa obtin o mare dorinta

"the dark knight - limited edition"

dupa ceva timp de suspine
Wow man..foarte frumos...la ce pret l-ai luat?