Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #1884 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    cu mare placere ronan
    si eu iti multumesc mult pentru telecomanda..este impecabila

    si eu am reusit azi sa obtin o mare dorinta
    "the dark knight - limited edition" dupa ceva timp de suspine
    bine ai venit in clubul motociclistilor eu o am de ceva timp, de prin decembrie mai exact, cumparat de pe amazon cu aprox. 45 de euro
    in fine, nu obisnuiesc sa postez prea des poze cu noile achizitii, dar asta e ce mi-am cumparat ieri. nu m-am putut abtine la ce pret aveau....
    Attached Images Attached Images 09042009043.jpg