cu mare placere ronan
si eu iti multumesc mult pentru telecomanda..este impecabila
si eu am reusit azi sa obtin o mare dorinta
"the dark knight - limited edition" dupa ceva timp de suspine
bine ai venit in clubul motociclistilor eu o am de ceva timp, de prin decembrie mai exact, cumparat de pe amazon cu aprox. 45 de euro
in fine, nu obisnuiesc sa postez prea des poze cu noile achizitii, dar asta e ce mi-am cumparat ieri. nu m-am putut abtine la ce pret aveau....