Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
09-04-2009 10:59 #1885 SP
Banned

Originally Posted by
rodarkone
felicitari - foarte bun pret - ti-au ramas bani sa-ti iei jocuri originale

- vezi ca la Diverta (mall vitan) au seria Prince of persia / Rayman si alte cateva la 140 - 150 RON (seriile contin cate 3 jocuri - deci 50 ron jocul nou -) evident poti cauta si la second hand 20 - 30 ron (vezi userul gekoati128 - care are enorm de multe de vanzare)
a zis ca il are modat..de unde jocuri originale?