Quote Originally Posted by LucKos View Post
Ajung toate in 10 zile lucratoare la jocuri de ps3/xbox/pc ma refer. Un manual mi-a ajuns in 5 si avea si tracking din Belgia. Nu stiu de ce toata lumea blameaza zavvi in ce priveste dispatchul avand in vedere ca shippingul este ZERO !!! Era mai bine pana acum o luna cand aveam bann si nu puteam da nici o comanda?!?! AVETI RABDARE !!!!

In alta ordine de idei are cineva un cod de zavvi in plus? Daca da il astept pe PM! Multumesc anticipat!
eu astept produsele din 17 octombrie(aia e data dispatch cu 15 lire transport, chipurile traking). NU MAI AM RABDARE! Am pierdut si data trecuta(cand au banat Romania) vreo 200 lire nu primesc raspuns nicaieri, oriunde am incercat.

Diverta sunt absolut groaznici, nu recomand ABSOLUT DELOC! trecand peste faptul ca jumatate din produse "nu mai sunt pe stoc", desi nu scria nimic in acest sens cand am data comanda, chiar m-am ferit de "stoc limitat". Au facturat un joc la pret dublu, iar 3 colete isi cauta destinatia prin Bucuresti(nu stiu de ce), ma suna cei de la TCE ca nu gasesc adresa, le explic dar...
Altex un pic mai bine, dar pentru a evita problemele va recomand sa mergeti la magazin, superofertele se vor trimite doar local, existand multe cereri si astfel evitandu-se taxele de transport.