Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
07-12-2012 00:30 #11117 SP
Senior Member
Nou dar fara Premiere Club si Slaughter Dome pe care le vanez acum. Pt. EU se vand cu o lira pt US cu 10$, deci teapa din punctul asta de vedere. M-a costat destul de mult dar mai putin decat cu cat se vand acum pe ebay. Am vrut neaparat editia de US ca avea carcasa G2 nu G1 ca in Europa plus alte mici diferente, dar mai neimportante...

Originally Posted by
GODZYLLA
Impressive...
Cu cat ai luat Chestul? Nou sau SH?