Nou dar fara Premiere Club si Slaughter Dome pe care le vanez acum. Pt. EU se vand cu o lira pt US cu 10$, deci teapa din punctul asta de vedere. M-a costat destul de mult dar mai putin decat cu cat se vand acum pe ebay. Am vrut neaparat editia de US ca avea carcasa G2 nu G1 ca in Europa plus alte mici diferente, dar mai neimportante...

Quote Originally Posted by GODZYLLA View Post
Impressive...
Cu cat ai luat Chestul? Nou sau SH?